Mecidiyeköy Boyacı Ustası

Mecidiyeköy boya badana usta ekibimiz mecidiyeköy de ve yakın çevresinde her türlü boya badana  ve diğer tadilat işlerinizde siz değerli müşterilerimizin hizmetindedir en iyi malzemelerle en iyi usta ekibi ile evinizi baştan yaratıyoruz üstelik çok kısa zamanda  ücretsiz keşif ve diğer hizmetler için bizi arayın

Boya yapmak, zorlu mesleklerden birisidir. Bu mesleği amatör bir kişinin yapması ile profesyonel bir kişinin yapması arasında oldukça fark bulunacaktır. Bundan dolayı da bu işi profesyonel bir şekilde gerçekleştiren kişilere boya yaptırmanız çok önemli bir etkendir. mecidiyeköy boya ustası ekibi olarak bu işi bize vermeniz doğrultusunda, memnuniyeti size garanti etmekteyiz. Kullandığımız tüm malzemeler A+ kalite olup, bu durum için sizden ekstra bir ücret talep etmemekteyiz. Tüm boya ve badana işlerinizde güvenle bizden hizmet alabilirsiniz. Bize ulaşabilmek için ‘’İletişim’’ kısmında yer alan irtibat numarasından bizi arayabilirsiniz. Merak ettiğiniz veya aklınıza takılan her soruyu buradan bize yönelterek, soru işaretlerini kafanızdan silebilirsiniz.

Bizler bu işi yaparken ortamın temizliğine oldukça önem vermekteyiz. Bu sebepten dolayı da müşterilerimizden sürekli olumlu geri dönüşler alıyoruz. Bu sektöre yıllarını vermiş ustalarımız ile birlikte, boya ve badana işlemlerinizi çok kısa sürede bitiriyoruz. Sağladığımız tüm bu hizmetler için sizden çok uygun fiyat talep ediyoruz. Bu sayede boya ve badana işlerinizi hem kaliteli bir şekilde gerçekleştiriyor, hem de oldukça uygun bir fiyat ödüyorsunuz. Unutmayın ki, boya ve badana işlemleri el becerisi gerektiren ve aynı zamanda profesyonellik isteyen bir iştir. Bu yüzden işinin ehli olan bizlere bu görevi vererek bizleri onurlandırabilirsiniz. Çalışmaya başlamadan önce, örnek olarak sizlere önceki çalışmalarımızdan kesitler de sunabiliriz.

Yüzlerce referansımız arasından yaptığımız örnek çalışmaları size göstererek, beğenmeniz durumunda aynı çalışmayı gerçekleştirebiliriz. Zaman içerisinde kırılan, dökülen veya eski görüntüsünü kaybeden boyalar için bir çalışma gerçekleştirerek, dilerseniz aynı renge tekrar boyayabilir, dilerseniz de farklı bir boya ile evinize renk katabiliriz. Uygun fiyat politikasından yararlanarak, sizlerde kaliteli bir çalışmaya sahip olabilir ve evinize farklı bir imaj yaratabilirsiniz. Unutmamalısınız ki, bizler bu işin ehli, profesyonel kişileriz. Yani kaliteden ödün vermeden sizlere en uygun çalışmayı sunacağımızı garanti ederiz. Bizlere hemen ulaşarak bir randevu tarihi alabilir, o randevu tarihinde çalışmalara başlamak için söz kesebilirsiniz. İrtibat numaramızdan bizlere haftanın 7 günü de ulaşabilmeniz mümkün durumdadır.

İstanbul  boya badana işlemleri yaptırmak isteyen müşterilerimize her türlü desteği sağlıyoruz. Müşterilerimizin evlerine, iş yerlerine ve ofislerine deneyimli ekibimiz ile birlikte boya ve badana işlerini tamamlıyoruz. İki yüz elli metre büyüklüğe sahip bir mekanın boya ve badana işlemlerini bir gün gibi kısa bir sürede tamamlayarak müşterilerimize iş tesliminde bulunuyoruz. Boyama işlemini her iş için ayrı bir usta çalıştırmamız da işlerin kısa sürede bitmesini sağlamaktadır. Mecidiyeköy boyacı ihtiyacı olanlar bizi tercih ederek zamandan da tasarruf sağlayabilirler.

Sağladığımız hizmet sayesinde insanların, şirketlerin uzun bir zaman dilimini boyacı arayarak geçirmelerinin de önüne geçiyoruz. Evleri, iş yerlerini, ofisleri hatta mağazalarını hızlı bir şekilde boyatmak isteyen müşterilerimize hem kaliteli hizmet hem de temiz bir işçilik ile hizmet verdiğimizden yoğun talep almaktayız. Ayrıca bizi tercih eden müşterilerimize boyama yapılacak ortamdaki tadilat işleri ile de ilgilenerek boyama yaptıran kişilere ve firmalara da bir başka kolaylık daha sağlıyoruz. Tadilat işlemleri ile ilgilenmemize rağmen iş teslim süresini aksatmayacak şekilde hizmet veriyoruz.

Boya Yaptırmak İsteyen Kişiler Ne Yapmalı?

Evlerini, iş yerlerini, ofislerini ya da farklı mekanları boyatmak isteyen müşterilerimiz bizi tercih etmeleri durumunda internet erişim adresinizi ziyaret edebilirler. İnternet erişim adresimizde sağladığımız hizmetler, hizmet anlayışımız, iletişim bilgilerimiz gibi pek çok bilgiye ulaşmak mümkündür. Boyatma işlemini gerçekleştirmek isteyen kullanıcılarımız iletişim numaralarımızı tuşlayarak 7 gün 24 saat taleplerini firmamıza bildirebilirler.

Boyatma talebi tarafımıza bildirildikten sonra Mecidiyeköy boya badana ustası ve ekibimiz ile birlikte boyama işleminden bir gün önce boyama yapılacak mekana giderek keşif işlemlerimizi tamamlıyoruz. Keşif işlemini alanın büyüklüğü, hangi tarz boya kullanılacağı, tadilat işlemlerinin olup olmadığını görmek için yapıyoruz. Maliyet tablosunu çıkararak müşterilerimize gerekli bilgilendirmeyi yapıyoruz. Kullanılacak boya tercihi, renk seçimi konusunda da müşterilerimizin onayını alarak boyama işlemine başlıyoruz.

Boyama İşlemini Nasıl Gerçekleştiriyoruz?

Mecidiyeköy boyacısı olarak mekanın büyüklüğüne göre değişmekle birlikte 250 metre kare büyüklüğe sahip alanların boyama işlemlerini genellikle bir gün gibi kısa bir sürede gerçekleştirmeye gayret ediyoruz. Boya yapılacağı gün sabah saat sekiz gibi boyama yapılacak mekana gelip boyama işlemlerine, talep edilmesi halinde ya da gerekli görülmesi durumunda tadilat işlemlerini de gün içerisinde başlıyoruz. Dört ya da beş kişiden oluşan deneyimli ekibimiz akşam saatlerine kadar boya badana işlerini bitirerek müşterilerimize iş teslimi yapmaktadır. İşin kısa sürede teslim edilmesine ek olarak müşterilerimizin evlerinin, iş yerlerinin ve ofislerinin boya olmaması için gerekli hassasiyeti gösteriyoruz. Yaptığımız işlerde gösterdiğimiz hassasiyet nedeni ile Mecidiyeköycı ustası boya badana işleri denince akla gelen öncü firma olmamızı sağlamaktadır.

Boyama İşlemi Kaç Gün Sürmektedir?

Genel olarak 250 metre kareden büyük mekanların boyanması iki ya da üç gün sürmektedir. Fakat büyüklüğü 250 metre kareden az olan alanların boya, badana ve tadilat işleri genellikle bir gün gibi kısa sürede tamamlanmaktadır.

Neden Biz?

Müşterilerimize kısa sürede iş tesliminde bulunmamız, temiz iş teslimi yapmamız, fiyatlarımızın uygun olması, uzman ve deneyimli bir ekiple çalıştığımız için müşterilerimizin bizi tercih ettiğini düşünüyoruz. Ayrıca sadece boya badana işleri ile uğraşmak yerine mekanın tadilat işleri ile ilgilenmemiz de müşterilerimizin bizi tercih etmesinin diğer önemli bir nedeni olarak karşımıza çıkmaktadır.

Hizmet Anlayışımız

Müşterilerimize en iyi en kaliteli hizmeti uygun fiyata vermeyi amaçlıyoruz. Güler yüzlü hizmet anlayışı ile müşterilerimizin her türlü boya badana işlerinde yanında olmayı amaçlıyoruz.